Tekne Kapatma Sistemleri

Tekne Kapatma Sistemleri

Shrink Wrap ve İskele Sistemleriyle "Proje bitiş tarihine hava koşulları değil, siz karar verin ”

Değerli ekipmanlarınızı ister iç alanda ister dışarıda stoklayın eşyanızı çevresel  zararlardan korumanız gerekir.
Shrink wrap  yüksek miktarda UV koruyucusu içeren çok kaliteli, dayanıklı kaplama malzemesidir. Özel tabancası ile ısıtılan shrink wrap gerilir ve değerli eşyanızı eldiven gibi sıkıca sarar bu sayede branda veya naylon gibi rüzgarda uçuşmaz, kapladığı malzemeyi çizmez. Shrink wrap çeşitli ebat, renk, kalınlık ve özelliklere sahip olup uygulanacak projeye göre en doğru malzeme seçilir  ve istenen her boy ve şekilde yapı, makine, teçhizat, tekne, araç kaplanabilir.


Shrink Wrap Başlıca Kullanım Alanları;

  • Depolama, Kışlama: Denizcilik, havacılık, inşaat ve sanayi uygulamalarında, Shrink wrap kısa ve uzun dönemli stoklamalar için idealdir. Açık havada uzun dönem depolamaya olanak sağladığından hangar ve depo maliyetlerini ortadan kaldırır.

  • Nakliye : Shrink wrap, nakliye sırasında ürünlerin yoldaki hava koşulları ve kirlenmelerden etkilenmemesini sağlar, ürünler yola çıktığı zamanki şekliyle teslim olur.

  • Kapalı alan oluşturulması : Shrink wrap iskele sistemleriyle beraber uygulandığında; inşaat alanlarının, yeni inşa ve bakım onarım teknelerinin tamamen veya kısmen kapatılmasına olanak verir. İskelenin shrink wrap ile kaplanması kaplanan alanı dış etkilerden(yağmur, kar, toz ve rüzgar), çevredekileri de sizin verebileceğiniz zararlardan(sprey boya, toz, raspa) korur.

Karma Yat Teknik olarak;

Shrink wrap ile hızlı, emniyetli ve ekonomik kapalı alanlar oluşturulması, malzeme kaplanması
Emniyetli bir iş ortamı için, iş güvenliği kurallarına uygun kamalı sistem çelik iskele kurulması ve kiralaması
Havalandırma ve ısıtma sistemleri kurulumu ve kiralaması konularında Türkiye genelinde hizmet veriyoruz.

Galeri

Uygulamaları daha yakından incelemek için resimlerin üzerine tıklayınız.