NEDEN KARMA YAT ?

 • Uzmanlık ve Deneyim: Karma Yat Teknik, yat boyama sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir. Yılların deneyimine sahip uzmanlar, yatınızın her detayını titizlikle ele alır ve en iyi sonuçları elde etmek için bilgi birikimlerini kullanır.
 • Kaliteli Malzemeler: Süperyatlar değerli yatırımlarınızdır. Kaliteli boyalar ve malzemelerle korunmaları gerekmektedir. Karma Yat Teknik, yüksek kaliteli boya ve kaplama malzemeleri kullanarak yatınıza uzun süre dayanıklılık sağlar ve onu dış etkenlere karşı korunmasını sağlar.
 • Sanatsal Dokunuşlar: Yat boyama, bir sanat eserini oluşturmak kadar önemlidir. Karma Yat Teknik, yatınıza sanatsal dokunuşlar katarak estetik açıdan göz alıcı sonuçlar elde eder. Yatınız denizlerde dolaştığında, muhteşem görüntüsüyle göz kamaştırır.
 • Teknoloji ve Yenilik: Karma Yat Teknik, sektördeki en son teknolojileri ve yenilikleri takip ederek en gelişmiş boyama ve kaplama yöntemlerini kullanır. Bu sayede yatınız modern teknolojinin avantajlarından tam anlamıyla faydalanır.
 • Müşteri Memnuniyeti: Karma Yat Teknik, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli olarak görür. Profesyonel ve müşteri odaklı hizmetleriyle, yat sahiplerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı hedefler.
 • Kişiye Özel Çözümler: Her süperyat farklı ihtiyaçlar ve isteklerle gelir. Karma Yat Teknik, müşterilerinin özel taleplerini dikkate alarak kişiye özel çözümler sunar ve yatınızın benzersiz özelliklerini ön plana çıkarır.
 • Kalite Kontrol ve Garanti: Karma Yat Teknik, işlerini sıkı kalite kontrollerinden geçirir ve en yüksek standartlarda hizmet verir. Ayrıca, yapılan işler için garanti sağlayarak müşterilerine güven verir.

SÜPERYAT BOYA UYGULAMALARI

 

“30 metre ve üzeri teknelerde yüksek kalitede yüzey düzeltme ve sonkat boya”

Karma Yat Teknik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. “Süperyat Boya Sistemleri” konusunda uzmanlaşmış uygulama, danışmanlık ve kalite kontrol firmasıdır.

30 metre ve üzeri teknelerde yüksek kalitede yüzey düzeltme ve sonkat boya uygulamaları yapmaktayız.

Amacımız, diğer ekiplerle ve proje yöneticisiyle koordine olarak zamanında ve birinci sınıf üretim yapmaktır.

Boya uygulamaları dışında, yat boyası konusunda danışmanlığını yaptığımız konular:

 • Yatınızın mevcut durumunun değerlendirilmesi,
 • Uygulama şartnamesinin ve kontratının hazırlanması,
 • İşe uygun boya ve boya sisteminin belirlenmesi,
 • Kapatma ve havalandırma sistemleri önerilmesi,

Uygulamaları daha yakından incelemek için resimlerin üzerine tıklayınız.

TEKNE KAPATMA SİSTEMLERİ

 

Shrink Wrap ve İskele Sistemleriyle "Proje bitiş tarihine hava koşulları değil, siz karar verin ”

Değerli ekipmanlarınızı ister iç alanda ister dışarıda stoklayın eşyanızı çevresel  zararlardan korumanız gerekir.
Shrink wrap  yüksek miktarda UV koruyucusu içeren çok kaliteli, dayanıklı kaplama malzemesidir. Özel tabancası ile ısıtılan shrink wrap gerilir ve değerli eşyanızı eldiven gibi sıkıca sarar bu sayede branda veya naylon gibi rüzgarda uçuşmaz, kapladığı malzemeyi çizmez. Shrink wrap çeşitli ebat, renk, kalınlık ve özelliklere sahip olup uygulanacak projeye göre en doğru malzeme seçilir  ve istenen her boy ve şekilde yapı, makine, teçhizat, tekne, araç kaplanabilir.


Shrink Wrap Başlıca Kullanım Alanları;

 • Depolama, Kışlama: Denizcilik, havacılık, inşaat ve sanayi uygulamalarında, Shrink wrap kısa ve uzun dönemli stoklamalar için idealdir. Açık havada uzun dönem depolamaya olanak sağladığından hangar ve depo maliyetlerini ortadan kaldırır.

   
 • Nakliye : Shrink wrap, nakliye sırasında ürünlerin yoldaki hava koşulları ve kirlenmelerden etkilenmemesini sağlar, ürünler yola çıktığı zamanki şekliyle teslim olur.

   
 • Kapalı alan oluşturulması : Shrink wrap iskele sistemleriyle beraber uygulandığında; inşaat alanlarının, yeni inşa ve bakım onarım teknelerinin tamamen veya kısmen kapatılmasına olanak verir. İskelenin shrink wrap ile kaplanması kaplanan alanı dış etkilerden(yağmur, kar, toz ve rüzgar), çevredekileri de sizin verebileceğiniz zararlardan(sprey boya, toz, raspa) korur.
   

Karma Yat Teknik olarak;

Shrink wrap ile hızlı, emniyetli ve ekonomik kapalı alanlar oluşturulması, malzeme kaplanması
Emniyetli bir iş ortamı için, iş güvenliği kurallarına uygun kamalı sistem çelik iskele kurulması ve kiralaması
Havalandırma ve ısıtma sistemleri kurulumu ve kiralaması konularında Türkiye genelinde hizmet veriyoruz.

Galeri

Uygulamaları daha yakından incelemek için resimlerin üzerine tıklayınız.

PROPSPEED UYGULAMALARI

Propspeed Uygulaması

Propspeed ile su altı ekipmanlarınızı deniz canlılarından uzak tutun ve korozyona karşı koruyun.

HEPSİ BİR ARADA KORUMA

Deniz büyümesine ve korozyona karşı savunma tüm su altı metal varlıkları için.

BİYOSİT İÇERMEZ

Kirlenmeyi önleyen kaplamalar kirlenmeyi azaltmak için fiziksel araçlar kullanır ve deniz organizmalarının yapışması zor bir yüzey oluşturur.

AŞINMAYI  ENGELLER

Propspeed uygulaması ile pervanenizi aşınmaktan korur.